Кожару теж висунули в Президенти (ФОТО+ВИДЕО)

0 845

15 грудня 2018 року в Києві відбувся перший етап VIII з’їзду політичної партії СОЦІАЛІСТИ. У з’їзді взяли участь 175 з 193 делегатів. 

Учасники з’їзду констатували складну соціально-економічну та політичну ситуацію в країні, висловили стурбованість долею української держави і запропонували шляхи подальшого розвитку.

«Партія «СОЦІАЛІСТИ» – велика, потужна і згуртована, а головне – ідейна політична сила. Ми маємо все для того, щоб іти на вибори і досягати на них успіхів. Маємопотужну патріотичну, українську і проєвропейську ідеологію, засновану назасадах гуманізму, солідарності і соціальної справедливості. Маємо амбітну команду досвідчених професіоналів. Маємо партнерів і союзників, що поділяють наші цінності і переконання. Маємо підтримку громадян, які вбачають в нашій партії провідника їхніх інтересів» — заявив Леонід КОЖАРА.

На з’їзді була створена міжпартійна платформа «За справедливе майбутнє». Голова партії СОЦІАЛІСТИ Леонід КОЖАРА, голова Селянської партії України Петро ПОДОЛЯН та член виконкому партії «Справедливість» Михайло КРИСЬКО підписали СПІЛЬНУ ЗАЯВУ.

 

 


СПІЛЬНА ЗАЯВА політичних сил – засновників
української платформи «За справедливе майбутнє»
Ми, лідери політичних партій і громадських організацій, усвідомлюючи надзвичайну складність і небезпеку викликів, пов’язаних з глибокою політико-економічною кризою, яка охопила Україну; Висловлюючи занепокоєння з приводу майбутнього української держави, її єдності та цілісності; — прагнучи зберегти засадничі принципи будови Української держави: демократію, права і свободи людини, недискримінацію за мовними, релігійними та іншими ознаками, толерантність і повагу до іншого; будучи єдиними у тому, що лише конкретна людина та її інтереси повинні бути в центрі державної політики, буд-яких політичних, економічних і соціальних реформ,
пропонуючи конкретні шляхи виведення країни на шлях сталого розвитку; ВИРІШИЛИ:
1. Створити разом з політичною партією СОЦІАЛІСТИ українську платформу «За справедливе майбутнє». 2. Об’єднати зусилля у досягненні програмних цілей учасників платформи шляхом активної участі у президентській та парламентській виборчих кампаніях 2019 року. 3. Підтримати в якості кандидата на посаду Президента України на виборах 31 березня 2019 року голову політичної партії СОЦІАЛІСТИ КОЖАРУ Леоніда Олександровича. Українська платформа «За справедливе майбутнє» є відкритою для приєднання всіх політичних сил та громадських організацій, що поділяють її цілі та цінності.

З’їзд висунув голову партії «СОЦІАЛІСТИ» Леоніда КОЖАРУ кандидатом у президенти України на виборах 31 березня 2019 року 

https://www.youtube.com/watch?v=vT4QxgHje74
Комментарии
Загрузка...