Гнап решил променять журналистику на политику?

0 440

Известный украинский журналист расследователь Дмитрий Гнап заявил о намерении бросить журналистику и пойти в политику. Соответствующий пост был опубликован на его странице в Фейбуке.

«Друзі, така штука… Так само як і ви, останнім часом ставлю собі ті кляті питання. Чому через чотири роки після Майдану знову доводиться обирати між обличчями, які добряче набридли ще до Майдану?
Чому ніхто так і не сидить за корупцію?

Чому ворожа агентура почувається прекрасно, а дехто з них керує містами, засідає в Раді, робить бізнес з президентом?

Чому толком так і не проведена жодна глибока реформа?

Чому ті, кого вчора схопили за руку на крадіжках, сьогодні по телевізору вчать нас жити і ще щось патякають за патріотизм….

Ми всі знаємо відповідь на ці питання. І вона проста:
поки вони всередині влади, а ми назовні — нічого не зміниться.

«Не лізьте в політику, це така брудна штука! — кажуть нам ці діячі — Так, ми — корупціонери і зрадники. Ми вимастилися в цій багнюці як свині, то вже будемо якось … — додають вони — А ви, порядні люди, тримайтесь від політики подалі. Залиште цю брудну справу нам!» — підсумовують вони.

Часто можна почути, що наші колеги-журналісти раніше пішли у владу і їм мало що вдалося. Тому, мовляв, який сенс іти в політику? Що це дасть?

По-перше, їм вдалося не так вже й мало. А по-друге, вдалося б набагато більше, якби їх не було так обмаль у владі. Скільки порядних народних депутатів ви можете назвати? 10? 20? І це з понад 400….

Відтак, я прийняв рішення залишити журналістику.
І йти в політику.

Бо я можу зробити ще тисячу журналістських розслідувань. Викрити ще дві тисячі корупціонерів. Але бачу, як рік за роком вони все спокійніше почуваються. І нахабно сміються тобі в обличчя, знаючи, що навіть втративши посаду, влаштують туди свого кума, через якого так само крастимуть наші податки і наше спільне майно.

Чим більше їх там, а нас там менше — тим довше триватиме ця безнадія. Тим більше людей поїде з країни. Чим більше нас там, а їх там менше — тим більше шансів на справжні зміни.

Це не політологія. Це фізика, друзі. Природа не терпить порожнечі. Якщо порожнеча не заповнюється твердою речовиною, вона заповнюється лайном.

Тому настав час викидати лайно з влади. Даруйте вже за прямоту і відвертість.

Як самим не стати лайном, де брати гроші, і що робити, щоб справді змінити країну — незабаром більше подробиць тут у моєму фб.

Бо я це рішення прийняв не спонтанно. Є багато що розповісти, про що порадитись. І про що вас розпитати.

І головне: нарешті зробити разом те, заради чого ті, кого немає з нами, віддали своє життя.

Почнемо, ж друзі!

Ось моє коротке відеозвернення, за яке велика подяка Bohdan Kutiepov.
А за фото дякую прекрасній Hanna Hrabarska.

Лайк та репост всіляко вітаються. І не перемикайтесь!»

Заявление Дмитрия вызвало шквал эмоций у пользователей Фейсбука. Одни — поддерживали его, другие — посмеивались, ссылаясь на предыдущий поход Гнапа в политику.

Гнап Наша Украина

 

Напоминаем, Дмитрий Гнап был представителем блока (позже — партии) «Наша Украина» Виктора Ющенко и даже вошел в первую десятку кандидатов в Денецкий областной совет.

облрада

 

Комментарии
Загрузка...